Windykacja długów przez profesjonalnych adwokatów

Kto może zostać windykatorem powstałych należności? Jak działają adwokaci windykatorzy z kancelarii adwokackich? Skuteczność w uregulowaniu zadłużeń dzięki wsparciu profesjonalnych adwokatów. Błyskawiczne i korzystne windykowanie narastających zadłużeń.

Nie tylko firmy windykacyjne, ale również szeroko rozwinięte kancelarie adwokackie proponują wierzycielom szeroki zakres działań windykacyjnych. Przy ich pomocy z całą pewnością szybciej i korzystniej dojdzie do odzyskania wcześniej powierzonych środków pieniężnych. Jako, że posiadają doświadczenie, zazwyczaj przyjmują zarówno sprawy, które przeszły pierwszy etap windykacji oraz posiadają już nakaz zapłaty, jak i te, które dopiero wymagają podjęcia działań windykacyjnych.

Adwokaci proponują pomoc przy odzyskiwaniu niekiedy bardzo trudnych, z pozoru niemożliwych do rozwiązania sprawach. Co więcej, doskonale radzą sobie z odzyskiwaniem należności z tytułu wykonawczego, umowy cywilno – prawnej, nakazu zapłaty, wynajmu pomieszczeń, faktur, kontraktów, oświadczeń, czy każdym innym przypadku, który jest odpowiednio udokumentowany.

Wśród najczęściej wykonywanych czynności, adwokaci wymieniają między innymi:

  • utrzymanie należytego kontaktu z dłużnikiem,
  • podjęcie negocjacji w sprawie uregulowania należności,
  • sporządzenie wezwania do zapłaty,
  • sformułowanie i wcielenie w życie programu spłat,
  • obsługa prawna i reprezentowanie klienta między innymi w sądzie,
  • zabezpieczenie konkretnych wierzytelności,
  • pozyskanie tytułu wykonawczego celem dalszej egzekucji na majątku dłużnika,
  • odszukanie i wyjawienie majątku dłużnika,
  • pomoc komornikowi przy egzekucji komorniczej.

Swoimi działaniami, adwokaci z kancelarii adwokackich, którzy zajmują się windykacją zapewniają nie tylko postępowanie sądowe, ale również poprzedzające je postępowanie polubowne, czy ostateczne – egzekucyjne. Jakby tego było mało, swoje działania mają dostosowane do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców, czy w końcu większej grupy. Niezależnie jednak od odbiorców, zawsze charakteryzuje ich profesjonalność oraz wykorzystanie maksymalnej ilości swoich doświadczeń oraz możliwości. Dzięki temu odnoszą sukcesy, które przekładają się na zażegnanie dotychczasowych problemów finansowych firm i jednostek, których kontrahenci i klienci postanowili zaprzestać spłacania należności.

0 0 vote
Article Rating
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments