Windykacja stawki – od czego zależy ich wysokość?

Szybka windykacja nie musi być kosztowna. Obniżka kosztów windykacji bez udziału sądu. Najlepsze usługi windykacyjne dla Twojej firmy. Skorzystaj z kompleksowej windykacji miękkiej. Błyskawiczne odzyskanie należności od dłużnika. Oblicz za darmo koszta związane z windykacją kancelarii prawniczej.

Usługi windykacyjne mogą być świadczone samodzielnie, ale i poprzez działanie profesjonalnych firm windykacyjnych, czy kancelarii prawnych. Mimo, że to pierwsze rozwiązanie jest mniej kosztowne, to jednak korzystanie z działań doświadczonych jednostek daje więcej możliwości, ale przede wszystkim szybsze korzyści. Warto jednak wiedzieć od czego zależy stawka windykacyjna.

Jak obliczyć koszta windykacji?

Wysokość kosztów windykacji zależna jest od wielu czynników. Przede wszystkim mowa tutaj o ważności sprawy oraz jej zawiłości. Im wymaga ona więcej zaangażowania oraz podróżowania windykatora celem ujawnienia majątku dłużnika. Bardzo istotną kwestią jest również sama wysokość zobowiązania, które ma zostać odzyskana. Im jest ona wyższa, tym automatycznie zwiększają się koszta. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że wynagrodzenie pracownika windykacyjnego określane jest procentowo względem wysokości zaległego zobowiązania.

Kalkulator stawki windykacyjnej

Bardzo pomocnym narzędziem w wyliczeniu wysokości kosztów windykacji jest bezpłatny kalkulator. Jako, że posiada on aktualne dane, wiadomym jest, że wysokość faktycznie będzie rzeczywista. Warto jednak zwrócić uwagę, czy jest on sukcesywnie aktualizowany. Każdy może z niego korzystać, ponieważ dostępny jest w Internecie. Co więcej, bardziej profesjonalne firmy windykacyjne, czy kancelarie prawnicze posiadają własne na swojej witrynie.

3 myśli na temat “Windykacja stawki – od czego zależy ich wysokość?

  1. Marek Odpowiedz

    Witam. Na czym polega Państwa oferta? Jestem wpisany w bazy dłużników. Interesuje mnie wykreślenie wpisów, abym miał znowu zdolność kredytową. Proszę o pomoc. Marek

  2. Marcin Odpowiedz

    Szanowni Państwo!

    JESTEM ZAINTERESOWANY PROFESJONALNYM ODDŁUŻANIEM. PROSZĘ O KONTAKT NA E-MAILA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *